Civilizáció

Miért pusztítja el magát az emberiség?

Szörnyű energiaszegénységbe zuhan a népességrobbanó emberiség az utóbbi száz év energiabőségbe fölrepülése után.

Az ábrán a szürke terület teteje az ENSZ népesedési előrejelzése, az alja pedig mutatja, hogy a század közepére már csak harmad annyi embernek lehet élelmet termelni a zuhanó energiamennyiséggel. Ma tetőzik a jólét, mégis egymilliárd ember éhezik. A túlnépesedés miatt ez egyre súlyosbodik, az emberiség többségére éh- és szomjhalál, hőhalál, járvány és erőszakos halál vár. A ma születő gyermekek egy kegyetlen világban fognak harcolni az erőforrásokért, szüleikkel együtt.

Minden nap kb. 100000 olyan gyermek születik, akit szülei nem is akartak! Az embereknek támogatniuk kell a fogamzásgátlást nélkülözőket segítő szakmai szervezeteket! https://www.donably.com/bocs

Miért pusztítja el magát az emberiség? Mert szexuálpatologikus. Ezért bírságolták a bikinit és máig is a fogamzásgátlást.

A népességrobbanás már éhínségre, szomj- és hőhalálra, járványra, háborúra, tömeges pusztulásra ítélte az emberiséget.

Nem háborús, sőt emberiség ellenes bűnnek, hanem győzelmi szimbólum csodafegyvernek tekintette az atombombát a nyugati közgondolkodás a háború után. Ezért lehetett üzleti sikert csinálni az atombomba / bombanő, radioaktív katasztrófahelyszín Bikini-szigetek / bikini fürdőruha összekapcsolásból.
Hasonlóan az azóta eltelt háromnegyed évszázadot sokan a fejlődés csodakorszakának tekintik, pedig valójában a Föld végzetes szétbarmolása történt.

Már i. e. 1400 körülről származó görög vázákon és festményeken is láthatók atletizáló nők, akik efféle ruhát viseltek, Rómából is számos ábrázolást ismerünk… A modern bikinit Louis Reard mérnök mutatta be Párizsban, 1946. július 5-én. A nevét a Marshall-szigetek részét képező Bikini-atollról kapta, mivel Reard úgy gondolta, az ott végzett kísérleti atomrobbantásokhoz hasonló hatást válthat ki a férfiakból. Tizenöt évbe telt, amíg a bikinit az Egyesült Államokban is elfogadták. 1951-ben még kitiltották a Miss World szépségversenyről. 1957-ben Roger Vadim filmje hozta meg a nagy áttörést, amelyben Brigitte Bardot első színésznőként bikiniben jelent meg a vásznon…

Szerző: Simonyi, Gsyula I.
Kép: A rendőr büntetést szab ki bikini viselése miatt az olaszországi Rimini tengerpartján 1957-ben.


rampi

Recent Posts

Szén-dioxid kibocsátás és oxigénkoncentráció

Hogyan hat a jövőbeni felmelegedés és CO2-kibocsátás az oxigénkoncentrációra? Az oxigénszint csökken a fosszilis tüzelőanyagok…

2 nap ago

A ‘fenntartható’ nem fenntartható: az ESG talpraállítása

A “fenntartható” szó exponenciális sebességgel szaporodik, hamarosan már minden mondatban szerepelni fog, akár többször is. Viszont…

1 hét ago

*** Extrém FIGYELMEZTETÉS ***

Vörös riasztás: A bolygó veszélyben ! A jelentésből kiderül, hogy 2023 volt az eddigi legmelegebb…

2 hét ago

Éghajlatváltozás és az egyre nagyobb szerepű karbonsemlegesség

Az éghajlatváltozás a világgazdaság iparosodásának nem szándékolt következménye. Az emberi tevékenység nagy mennyiségű CO2-t és…

3 hét ago

A túlnépesedés még mindig óriási probléma

A túlnépesedés még mindig óriási probléma: interjú Jane O'Sullivannal. Februárban interjút készítettem Chris Bystroff biokémikussal,…

4 hét ago

Az éghajlatkutatók egy része sem tudja, hogy mi van?

Tizedik egymást követő havi melegrekord riasztja és zavarba hozza az éghajlatkutatókat. Ha az anomália augusztusig…

4 hét ago