Dr. Wolfgang Wodarg beszél az mRNS vakcinák súlyos kockázatáról.
Dr. med. Wolfgang Wodarg belgyógyász, tüdőgyógyász, szakorvos a higiénia, környezeti orvostudományok, közegészségügy és szociális orvostudományok területén. 1991-ben a Johns Hopkins University /Baltimore/USA ösztöndíjasa járványügy szakterületen. Dolgozott hatósági orvosként, egyetemi tanárként, továbbá a Schleswig-Holstein tartomány orvosi kamarája mellett működő orvosi környezetvédelmi szakbizottság elnökeként. 1994-2009 között a német szövetségi parlament képviselője, a “Modern Orvostudomány Etikai és Jogi Vonatkozásai” ankétbizottság létrehozója. Az Európa Tanács Parlamenti Közgyűlése Egészségügyi Albizottságának elnöke. 2009-ben vizsgálóbizottság létrehozását kezdeményezte Strasbourgban a WHO szerepének vizsgálatára a H1N1 – sertésinfluenzával kapcsolatos kérdéskörben.
Tavaly tavasz óta figyelmeztet mindenkit, hogy a jelenlegi pandémia tömeges oltásokhoz fog vezetni, melyek életveszélyesek lesznek, nem csak rövid, de hosszú távon is! Figyelmeztetése most valóság lett, miként emberek ezrei haltak meg és bénultak le az oltások következtében világszerte! A hosszútávú mellékhatások pedig nem ismertek. Minden beoltott egy génmódosított kísérleti alany (GMO) innentől kezdve.
Videói mint bizonyítékok szerte az interneten fellelhetők, magyar fordítással is, több milliós eléréssel.
Forrás: Racionális Életért Közösség















































A globális felmelegedés nem csupán az első számú környezetvédelmi kihívás, amivel ma szemben állunk, de egyike a legfontosabb témáknak, ami az egész emberiséget érintik…Mindenkinek ki kell vennie a részét abból, hogy felhívjuk a figyelmet a globális felmelegedésre és a problémákra, amelyekkel emberként szembe kell néznünk, hogy bolygónk jövője számára fenntartható környezetet érjünk el.







