A “Fellner Live”, Ausztria egyik legnézettebb, esti beszélgetős műsorában megtört a tabu a COVID-oltásoknak nevezett, génmódosító eljárásokkal kapcsolatosan.
Gerald Grosz kolumnista és volt politikus, aki kétszer is oltotta magát, megijedt, amikor rájött a napokban, hogy átverték az oltással, ahogy emberek millióit. Sebastian Bohrn Mena-t, osztrák oltásfanatikus beszélőpartnerét osztja ki a műsorban.
“És most rájöttem, hogy: megbetegedhetek, súlyosan megbetegedhetek, tovább adhatom a vírust, intubálhatnak és meg is halhatok!
Ha gyógynövényeket vagy más homeopátiás szereket szedtem volna, jobban lennék védve, mint az ön úgynevezett “game-changer”-ével.”
Meglátjuk, hogy Győrffy Pál és társaik meddig járnak még hétvégénként szórakozni a Gozsduba.
Bencze Tibor















































A globális felmelegedés nem csupán az első számú környezetvédelmi kihívás, amivel ma szemben állunk, de egyike a legfontosabb témáknak, ami az egész emberiséget érintik…Mindenkinek ki kell vennie a részét abból, hogy felhívjuk a figyelmet a globális felmelegedésre és a problémákra, amelyekkel emberként szembe kell néznünk, hogy bolygónk jövője számára fenntartható környezetet érjünk el.







