(Repetitio est mater studiorum.) Ismétlés a tudás anyja. 2012-óta sem a hozzászólásokban sem a való életben nem találtam lényeges olyan momentumot, ami Hetesi Zsolt előadásnak a mostani aktualitását veszélyeztetné… Nem árt az ismétlés vagy a megismerése a valóságnak. Kiegészítésképpen annyit meg kell említeni, hogy a napelemek telepítése nagyon felgyorsult az elmúlt évben és a gyártási költségei is jelentősen csökkennek. Egyes számítások szerint 2020-ra az atomenergiánál is olcsóbban lehet előállítani napelemekkel a villamosenergiát.
Íme az előadás amit én úgy változtatnék meg, ha lehetne: Lesz-e élet az olaj után?
RL















































A globális felmelegedés nem csupán az első számú környezetvédelmi kihívás, amivel ma szemben állunk, de egyike a legfontosabb témáknak, ami az egész emberiséget érintik…Mindenkinek ki kell vennie a részét abból, hogy felhívjuk a figyelmet a globális felmelegedésre és a problémákra, amelyekkel emberként szembe kell néznünk, hogy bolygónk jövője számára fenntartható környezetet érjünk el.







