A klímamegbolondulás itt van és itt is fog maradni! Legalábbis egy jó darabig.
Ma igen csak frissnek kellett lennünk a kora reggeli órákban ugyanis, a minimumhőmérséklet országos átlaga 3 fok körül alakult, ez mintegy 6 fokkal alacsonyabb az ilyenkor szokásosnál. Ez egybevág azzal amit Dr. Piers Sellers asztronauta a Földtudományi Osztály igazgatója, a NASA/GSFC röviden, de annál pontosabban, elmagyarázza, hogy valójában mi zajlik a globális felmelegedéssel kapcsolatban. Reménykedve abban, hogy az ember jobb belátásra bírja a vezetőiket, mert ebben az órában is fontosabb minden Magyarországon, mint az azonnali dekarbonizációs folyamatok elindítása és annak ösztönzése. Lehet új információt az, hogy a “Vén Európa” összességében hűl nem pedig melegszik. Eközben egyre többet kell fizetni a fűtésért telente. Meddig lehet ezt a húrt feszíteni?
Pedig a megoldás egyszerű, legyél karbonsemleges, vásárolj karbonsemleges termékeket és szolgáltatásokat. Legyél igényes a saját és gyerekeid jövőjével kapcsolatban, keresd ami karbonsemleges…
Rampasek, Lászó A.
















































A globális felmelegedés nem csupán az első számú környezetvédelmi kihívás, amivel ma szemben állunk, de egyike a legfontosabb témáknak, ami az egész emberiséget érintik…Mindenkinek ki kell vennie a részét abból, hogy felhívjuk a figyelmet a globális felmelegedésre és a problémákra, amelyekkel emberként szembe kell néznünk, hogy bolygónk jövője számára fenntartható környezetet érjünk el.







